Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smazání a zmizení

Mám problém chtěl jsem uvolnit místo na C:\ tak jsem odtranil velkou složku ale potom sem dal STORNO protože to trvalo moc dlouho a teď se ta složka ztratila místo se taky neuvolnilo a v koši taky není CO MAM DELAT ??? PROSÍM POSPĚŠTE SI pospíchám

1. Zkontroluj si kos
2. Misto je zabrane body obnoveni. Pro uvolneni:
Start / Programy / Prislusenstvi / Systemove nastroje / Vycisteni disku
Na druhe zalozce zvol vymazat stare body obnoveni. Po vymazzani bodu pak dialog ukonci pres "storno", jinak se zacnou provadet akce, zaskrtnute na prvni zalozce.