Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ISDone.dll error

Komp mi minulej tejden psal něco o tom, že nemam v pořadku disk a měl bych zalohovat data nebo co, tak jsem na to kašlal. No a teďkom jsem zjistil,že mi nejde instalovat žádná hra. Vždycky se instalace sekne a vyhodi to todle. vstiekvnv.png

Ten problém s dickem přetrvává už delší dobu. Tak před měsícem se mi stalo vlastně to samé, až reinstalací windowsu a naformátováním toho disku jsem se těch problémů zbavil. Myslel jsem,že na furt, ale teď zas.

Novej disk připada v uvahu nejdřiv desatyho a do te doby bych si jednu z her velmi rad zahral. Kdyz se mi tu chybu predtim povedlo bojkotovat reinstallaci winu, je nejaka sance, jak se ji zbavit ted? Napada vas neco? Aniz bych musel zase reinstalovat win.

ten program má snadno pochopitelné barvy:
modrá = standard
žlutá = varování, podezřelá hodnota
červená = kritický stav. navíc ti to píše česky "špatný", tomu snad rozumíš.

životnost disku, kdy jednoho dne prostě systém nenastartuje, je neznámá, ale už teď ti instalátor píše chybovou hlášku.
pokud máš na disku nějaká důležitá data, ty zkopíruj pryč.
o zbytek se nestarej, ten disk to má za sebou a přijdeš o něj.