Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MSI GX623 - taktování

Ahoj nějáký progrméek zkoušeljsem powerstrip...(nesmyslný takty okolo 3600MHz)
zkoušel jsem i MSI ulitu taky nejde zamčeno zkoušel jsem rivatunner ale když přídám M98( R730) ohledně ID 9488.

ale nejde mi ohledně Overclock.

Prosím o radu docela by se mihodilo to zvednout něják málo taktky jen u jádra (podle netu to jde na 770 na 925 což je o cca 4-5 FPS ve hrách a to je znatelné mámchladící desku a odvětrávání u bohu(kde jde teplej vzduch)

Prosím tyhle průpovídky nechci, chtěl jsem radu.

Ten notas mám na blbnutí chci zkoušet co vydrží co si udělám a jestli se spálí je moje věc...

Chtěl jsem radu, né poučení.

PS... vím to že nejsou stavěné na taktování ale mám to vymyšlené tak že CPU má 40 stupnu což je very nice a GPU má max 60 což je taky nice...takže prosím radu.