Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s vystupum na pc

caute ...chcem sa opytat najskor som odpalyl vystup na maticnej doske dvi tym ze som dal redukciu na hdmi a na tv ale neviem preco hned to zoskratovalo a vyhodilo poistky a teraz nefunguje vystup dvi a ani analog, ako to riesit ? dakujem

Poistky na byte ...ja som si dal poskladat pc na svk, tam sme ho aj skusili a slo ok ...teraz som uz v italy a tu sa to zacalo s tym problemom.Mam v zaruke,ale nechcelo sa mi koly tomu tahat komp znova na svk,ale asi budem musiet :(