Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook(s dotekem) do max 17.000

Dobry den, chtel bych pro syna notebook i s dotekovym displejem a potreboval bych odbornou pomoc pri vyberu, aby se cena nedostala nad 17.000 a notebook aby nebyl jen nejaky prumerny az podprumerny sunt.
Dekuji Vam.

Aby to mělo aspon 500GB HDD, aspon 4GB RAM, nejlepší s procesorem i5 a podobným, rozlišení Full HD, ale to není podmínkou. Využití převážně fotky, filmy, hry na střední rozlišení, youtube, internet atd., aby se to nesekalo a nedělalo to moc hluk.

upřímně má hrozný pozorovací úhly, ale nijak mi to nevadí

Ten notebook je po všech ostatních stránkách vynikající.. a ta diskuze byla o tom, že notebooky mají obecně špatný obrazovky, navíc ještě v nižší střední třídě.