Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ne spuštění Windows 7

Dobrý den,

stala se mi taková nepříjemnost. Dnes jsem jako každy den používal v práci notebook. Po práci notebook vypínám a doma opět zapinám. Dnes jsem přišel domů, a notebook se sice zapne, ale nejde se už přihlásit. Ikona se jménem k přihlášeni se vůbec nenačte. Akorát se zobrazí hláška "chybná bitová kopie". Načitáni Windows trvá klidně 20-30 minut. Nevíte o jaký problém by se mohlo jednat? Zkusil jsem se přihlásit přes nouzový režim a spustil jsem kontrolu systému kvůli virům, ale mám Eset Smart Security, takže by mě překvapilo, kdyby takový vir se ke mně dostal. Navíc v práci máme velké zabezpečení na routeru.

Prosím každého, kdo ví jak mi pomoci. Byl bych Vám moc vděčný.
Notebook je Vostro 3500 s WIN7.

Všem děkuji i za snahu.

Není tu "něco" ... Nouzový režim funguje, akorát je strašně pomalý.
Ten HD Tune předpokládám, že musím stáhnout, že? Já už jsem někdy v minulosti nějaký program na chybné sektory zkoušel a mě jsem tam asi 1 špatný...:/

Si to stahni inde a prenes na USB sticku. V nudzaku nefunguje LAN. Mozes si ale zvolit nudzovy rezim so sietou, potom bude fungovat LAN.
Ked mas vadne sektory na disku tak logicky to moze potom mat chyby na disku. A pise to tam aj nazov suboru u tej hlasky (pripadne podobnej hlasky)

Taky už mě to napadlo :D... Nicméně flashka se zase nespojí. Já ji sice ve složce "Počítač" vidím, ale pokud na ni kliknu, nelze otevřít. Píše, mi to, že žádný disk není připojen...

Moc děkuji za snahu a tipy

Pokud odchází disk, tak to je v Prčicích :/. Je fakt, že už ho mám přibližně 6 let. Jsou už problémy (předpokládám) s chlazením, protože někdy při spuštění začne notebook strašně chrčet. Je potřeba s ním zacloumat a to většinou pomůže od chrčení...

Není, vše co je tam uvedeno jsem vypsal. Kontroloval jsem to několikrát. Ta tabulka mi vyskočila jen 1, od té doby už ani ona nevyskakuje.

Pokud je to diskem, tak to mě moc netěší, v tom případě to budu muset dát do servisu :(.

Bohužel to taky nejde...

Já jsem spustil obnovení ze zálohy v nouzovém režimu a tam mi to napsalo, že na disku není žádný bod obnovy, což je samozřejmě nesmysl, protože minimálně z aktualizací tam být musí... Já je stahuji automaticky, tedy pravidelně. Přikláním se k názoru, že to fakt vypadá na chybu disku :/...

Zkoušel jsem ještě dát přes BIOS diagnostiku a pořád to na mě pípalo jako nějaká chyba HDD - 0, ale co to znamená, netuším...

:-D:-D:)) Eset je považovany za PRIEMERNY AV,, ;-) to len aby si nebol navysoko za to ze mas rESET !
(Eset je poslednych par rokov znamy tym ze d*drbava systemi ako sa len da...)
-----
A co sa tyka tvojho problemu tak to vidim skor na to ze sa ti jemne vysunul disk pri tom hojdani hore a dole z prace domov = nieco podobne sa stalo mne a aj kolegom u mna ze priusly domov a maly rovnake simptomy ako ty ze im dlho trvalo vsetko. Takze si pekne skontroluj ci je disk dobre/poriadne zasunuty do dosky... popripade ho vytiahni a zase zapoj spat.

:-P No ved prave ze ked si zastancom neakeho produiktu alebo znacky tak ta tazko presvedcit ze ten tvoj produk nemusi byt tak kvalitny ako si ty myslis ;-) Ja pouzivam Bitdefender uz vela rokov a kazdy den ho testujetem tak ze chodim na WAREZ a prasarske stranky a doteraz som nemal ziadny vazny problem ktory by ohrozil moj system ;-):-p takze TESTOM presiel .
-------
Ale ser na rESET a skus ten disk skontrolovat = vysunut a spat zasunut ci to vyriesi tvoj problem... potom napis ako si dopadol.
niekedy v jednoduchych veciach je pravda ;-)

Problém je, že on je ten Dell tak masivně udělaný, že se bojím odšroubovat všechny ty šroubky :D. Udělal jsem hlavní část, kde je vidět ten disk a zapojení a vypadalo to v pořádku, ale nevyndám to :D, chrání to další kus plastu...