Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP SP2 nenabíhá ovládací protředí

Čau všichni, nainstaloval jsem si Windows XP + SP2 a po zapnutí PC mi najede prac. plocha (pozadí), ale nezobrazí se ikony a ovládací panel. Když ale v procesech vypnu explorer.exe a pak ho spustím znovu, tak se vše načte a PC jede bez problémů. Díval jsem se do registru na hodnotu Shell v klíči HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon a v ní je explorer.exe nastaven, tak nevím, čím by to mohlo být. Díky za rady

Tak už jsem to vyřešil, sice pořád nevím, čím to bylo, ale už to funguje tak, jak má. Zkusil jsem vymazat složku Prefetch a nainstalovat novější sp updaty a naběhlo to. Tak dík všem za snahu, čau.