Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Starý monitor

Dobrý den,
našel jsem už hodně starý monitor(CRT s připojením..teda aspoň se domnívám..přes sériový kabel) a teď se mi velice hodí odošlo mi LCD.Nechal jsem si poslat sériový kabel (http://www.lan-shop.cz/kabely-paralelni-a-seriove/o statni/1690) a i přes správné zapojení mi monitor nic neukazuje.Jen oranžově problikává dioda, občas problikne zeleně, ale hned zase do oranžova.Prosím o pomoc

monitor se sériovým kabelem je blbost. Devítikolík měly MONO (MDA), CGA a EGA, ve všech případech potřebuješ odpovídající videokartu. Pokud se ta videokarta dá sehnat, tak ještě potřebuješ základní desku, která má na sobě slot ISA (takový dlouhý černý se širšíma kontaktama).