Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolní PC do kanceláře

Zdravím, už jsem sem psal jeden dotaz ohledně tohohle, tak se omlouvám, ale pokusil jsem se sestavit něco vlastního a tady jsem si to chtěl nechat schválit, nebo případně něco nahradit :)
Spíš se chci zeptat, jestli všechno půjde do sebe, snažil jsem se to vybrat správně, ale radš ise zeptám :)
http://www.czc.cz/92558,101084,130896,116667,15815 0,158388,154678,82957,161089,146756/kody
Díky moc :)

Mas tam 2 grafiky, tie tam chces strcit jak?
Naco ti je vobec ta 720ka, to mozes rovno pouzit nejaky CPU s integrovanou grafikou, resp. ta doska ma grafiku, ale dost stara doska (podporuje vobec ten CPU? Viz web vyrobcu).
A do kanclu nepotrebujes ani tu 750ku, hces sa v kancli hrat hry? :)

Ta jedna grafika mi tam ujela, ta tam nemá být :)
No, nechci hrát hry, není pro mě, ale chci aby to rozjelo naprosto bez problému FullHD monitor a mám na to celkem velký rozpočet, tak proč ne :)
Ok, vyměním radši desku, ale měla by :)
Jinak vše ok ? Pasuje do sebe ? :)

A este aj ram ojeb (1.6V). Predava to asi ten barevny chladic :)
To ditazovatel: DDR3 RAM maju napajacie napatie 1,5V. Cokolvek ine je odrb (pretakt, a skutocne parametre to ma nizsie)
P.S> a nezabudni si v biose povolit XMP a skontroluj si v CPU-Z apod ze ta RAM ide na 2133, ak si kupis 2133. Ptz v SPD to ma trebars len 1333.