Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lumia 930

Ahoj,chci se zeptat na lumii
Chci si pořídit lumia 930 (mp.cz ho má za 10 s bezdrátovou nabíječkou)
Vyplatí se to kupovat? nebo raději nějaký andoid?
jsem hodně na internetu,facebook funguje vše jak má?
co foták ? je lepší nebo aspon stejný jako lg g3 který sem měl tedka?
mohli by jste mi napsat všchny plusy a minusy toho mobilu? (aplikace a hry nevyužívám..stačí mi jen ty hlavní)

Mám půl roku.
Systém jako takový mi vyhovuje, jsem na WP zvyklý a jde o můj druhý WP telefén.
Funguje to, jak má. Výdrž spíše nadprůměrná, bezdrátové nabíjení neprovozuji. Facebook rovněž ne, ostatní v pohodě, net rychlý (LTE); zpracování výborné, displej (full HD) super, čitelný i na slunci.
Co se foto týče, tak to fotí lépe, než někdejší etalon fotomobilů Nokia N8. Chybu s tím neuděláš.