Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Dobrý den,na Alze mi sestavili tuto sestavu. Nepříjde mi ale v pořádku zdroj a deska.Co na to říkáte? Díky za rady

Co takhle?
Procesor Intel Core i5-4590
Základní deska ASUS B85M-G
Počítačová skříň Zalman Z3 Plus
Operační paměť Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL10 HyperX Fury Blue Series
Grafická karta MSI GTX 960 GAMING 2G
Pevný disk Seagate Barracuda 7200.14 1000GB s Advanced Format
Počítačový zdroj Enermax NAXN ENP500AGT 500W