Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kingston 16GB RAM 1600Mhz vs. 1866Mhz.

Dobrý den, chci si zakoupit operační paměti Kingston HyperX Fury 16GB RAM do svého herního počítače.

Řeším problém, zda si koupit s frekvencí 1600Mhz či 1866Mhz. Je v tom velký rozdíl ze stránky výkonu? Děkuji.

V prvom rade to zavisi od toho ze jaky mas CPU (ci to podporuje) a v druhom rade ci pouzivas integrovanu grafiku. Ak ano tak chces co najrychlejsiu RAM, ak ne, tak to neni moc rozdiel. RAM samozrejme rychlejsia bude, ale na bezne veci to nema moc vplyv.