Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak přeinstalovat notebook?

potřebuji se dostat na úroveň, kdy jsem počítač koupil - tj. původní nastavení celého
počítače. Je mi úplně jedno, že o vše v počítači příjdu.
Mám nahraný Back up na 5CD, ale nevím, co s tím počít, abych něco zbytečně nezvrzal.
mám formátovat celý počítač? (když ano tak jak), nebo stačí přeinstalovat Windows (jak?)
Předem děkuji za odpověď

vím, že asi vypadám jako úplný pitomec, ale jak mám nastavit pořadí bootovaní.
Fakticky se v tom moc nevyznám.
Teď mi někdo poradil, že mám zformátovat jen C: , ale já vůl se nemůžu ani dostat do DOSU abych zadal příkaz a začal formátovat /nemluvě o tom, že potom už bych nevěděl ani jak mám nainstalovat vše co potřebuji aby počítač začal fungovat.

Jinak moc děkuji za pomoc a čas strávený nad mými dotazy

Na co chces prosimta formatovat? Prikazom format sa neodstrania data fyzicky z disku, len sa to tvari ze uz tam akoze nie su, lebo je cisty filesystem.

1. Ak si tam nemal citlive data tak len preplacni tu zalohu (zacni nabootovanim z CD1), v tom pripade by nemalo byt potrebne nic formatovat.
2. Ak si tam mal citlive data, tak to treba zmazat poriadne ako pisem o 2 prispevky vyssie.
Vsimni si ze v ziadnej z moznosti sa nevyskytuje formatovanie :-)