Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poskladať počítač

Zdravím,niekto kto by mi poskladal herný počítač za 700 euro ? (19000) českých korún.
Tak aby mi utiahlo Counter Strike Global Offensive aspoň na 250 fps a rozbehlo gta 5.
Veľmi pekne ďakujem za odpovede :).

Caute, chcel by som sa poradit so skladanim PC. Nie som nejaky odborník, ale známy mi povedal, že by som mal viacej investovať do procesoru Intel Core i7 a grafika že staci 4gb okolo 220€ čo vy nato ? Za všetky návrhy ďakujem. ;-)

Hlučnost: classic bude asi stačiť
Účel: 60% Photoshop, PTGui, 30% hry, 10% filmy
Rozpočet: do 1000€ / 27 000kč
OS: Ten si kupim zvlášť, takže nezapočitavat do ceny.
Zostavenie: Využijem eshop
Taktovanie: Nie
Monitor: nezapočítavať do ceny, pozdava sa mi tento Dell P2414H (cca 230€) a Dell U2415 (cca 289€) čo vy nato, pripadne poradte ktory alebo íný ?
Periferie: Pokial dostanem tip na nejaku vhodnu myš a klávesnicu, tak určite budem rád.