

Označené soubory na ploše...
Dobrý den,
už delší dobu mám na ploše svého počítače neustále označené všechny soubory - tedy všechny složky, i ikony např. s Wordem jsou modré. Nepomáhá, když kliknu vedle, ani když plochu aktualizuji, ani když restartuji PC. Ale když chci ty ikony potom "normálně" označit, jde to. Potom jsou ale světle modré, ne "normálně" modré, což je nyní jejich normální stav.
Takže normálně jenom vypadají jako označené, jsou modré... Když je chci označit, normálně to jde. Ale jinak je všechno bez problémů, všechno mi jde - stejně jako před objevením tohohle problému. Je to tedy jenom grafická vada, vlastně vada na vzhledu. Netuším, co je "příčinou" tohohle problému, ale jednou jsem nějak počítač omylem synchronizovala (což ani pořádně nevím, co vlastně znamená, synchronizovat...), a od té doby to tak je... Myslíte, že to může být tím? A poradili byste mi prosím, co dělat, aby ty ikony byly zase jako předtím - neobarvené, jako kdyby byly označené?
Předem moc děkuji.
Mery
Mohl bys udělat snímek?
:) promiň že to nevím já vím že jsem asi úplně tupá... ale jak se dělá snímek? :) dík moc za případnou odpověď :)
Vynikáš v počítačové nevědomosti. Zavolej si k tomu raději někoho.
Díky, to potěší :D
A kdyžtak sem piš RADY, a ne to, že vynikám v počítačové nevědomosti, což už sama vím, fakt mi to nemusíš říkat. :) Ale jinak díky za "radu", ať si k tomu někoho zavolám. No, mimochodem... ty bys věděl, jak ten problém odstranit? Asi ne, co. No tak nic, ještě jednou VŘELÉ DÍKY a AHOJ!
Možná bylo rychlejší napsat, jestli se to už podařilo.
Je z kraje, kde se nepodaří ani house...
Ahojky, opakovaně děkuji všem za rady :), ale bohužel mi žádná z vašich rad nepomohla. Zkusila jsem to, co jste psali, např. abych v ovládacích panelech v systému nastavila "stíny popisků ikon na ploše" i další věci - no, všechno, co jste mi psali. Ale bohužel to nepomohlo :((( Nemáte ještě nějaký další nápad? Mimochodem - to zabarvení, co jste psali, to být nemohlo, protože i po změně tapety (pozadí) na ploše je to pořád stejné... ;)
Ale přesto všem moc děkuji :)
VYŘEŠENO!!!!!!!!!!!
Bezva, jsem tak ráda :) projížděla jsem si odpovědi všech odkazů, které jste mi sem dali, nebo i odkazů z těch vašich odkazů :) a tam jsem narazila na odpověď. Zněla takhle (zkopírovala jsem to):
právě jsem na to přišel na ploše,vlastnosti,plocha,vlastní nastavení plochy,web -zrušit uzamknout položky na ploše. a text je ok
No, takže díky tomuhle příspěvku se mi to podařilo. A tak mockrát děkuji za vaše rady, příspěvky, odkazy a všechno... Našla jsem řešení a jsem za to moc ráda :)
Takže ještě jednou vám všem moc děkuji :)