Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztráta dat ze složek při kopírování

Ahoj, prosím o radu.
Dnes jsem kopírovala nějaké složky a soubory ( jednalo se o fotky, dokumenty world, excel....) z plochy do jedné nové složky na disk C. Přetahovala jsem je přímo z plochy do té nové složky, takže ty původní mi na ploše nezůstali. Všechny ty soubory a složky tam jsou, ale nejdou otevřít. Složky se jeví jako prázdné.
Co s tím? Jde to nějak zachránit?
Ještě jsem si všimla, že ikona plochy na liště je divná ::) Změnila se ikona a nefunguje.
Děkuji za rady.

kopírování různým taháním myší v průzkumníku (na ploše) je klasický způsob ztráty dat. člověk něco označí, někam se myšem ožene - a skončí to "někde".
ztracené soubory vyhledat např. podle přípon nebo data.

jde spustit program recuva a nechat vyhledat všechny smazané soubory. do té doby nic nezapisovat na disk.

ikona plochy na liště je divná. Změnila se ikona a nefunguje.

bez screenu není jasné o co jde.

Děkuji za ,,chytrou,, poznámku. V dotazu jsem psala, že jsem to přetahovala. Kdyby jsi to, ale četl pořádně, tak by jsi zjistil, že otázka zněla: co s tím jde udělat a ne co jsem udělala špatně.

Jinak děkuji všem, co se mně snaží doopravdy pomoci. Prostě úplně všemu nerozumím, ale snažím se :-)

Všechny ty soubory a složky tam jsou, ale nejdou otevřít. Složky se jeví jako prázdné.

Takže jsou tam teď prázdné složky bez souborů,se soubory třeba nulové velikosti nebo jsou tam celé soubory,které jen nejdou otevřít?Ani soubory jpg?Třeba máš jen rozbité asociace souborů a nechce se to otvírat.Zkus na souboru pravou myší a Otevřít v programu...,pro jpg vybrat třeba Malování,případně si stáhnout a nainstalovat IrfanView.Předtím dole vypnout zatržítko Vždy použít vybraný program.To zapnout až příště-když to půjde.
Ještě se podívej na nějaké ty soubory-Soubor-Vlastnosti,hlavně velikost,vytvořeno a změněno a atributy.