Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava na hraní her a na střih videa

Dobrý den spíše večer ale pochybuji o tom že je tu někdo online chtěl bych se zeptat na tuto sestavu nejsem rozhodnut u chladiče a u monitoru věci jako grafika,základovka a procesor asi nechám určitě ale a u těch chladičů nevím jestli se pod ně dají dát ty ramky a jestli se vůbec dají vejdou do té mé skříně za každý komentář budu rád.Na tom monitoru taky přemýšlím hodně lidí říká že jedině VA jiní zase že ten eizo ma horší barvy než nějaký TN panel osobně je mi jedno že je na TN špatný úhel pohledu přeci nebudu hrát ani stříhat z nějakého špatného úhlu tak o tomto bych se chtěl spíše poradit protože ten zdroj je podle mě dostatečný SSD mi stačí na Windows a na Sony Vegas doufám :D
zde dávám komponenty i s cenou.Děkuji

Celkový rozpočet nechci přesáhnout těch 55 tisíc.

MSI GTX 970 GAMING 4G----------- 9 891,-
Intel Core i7-6700K------------- 10 565,-
MSI Z170A GAMING PRO - Intel Z170---4 273,-
Seasonic SSR-550RM 550W----------2 954,-
Samsung SE-208GB, černá----------689,-
WD Caviar Blue EX - 1TB--------------1 535,-
Samsung SSD 850 EVO - 250GB, Basic----2 690,-
Kingston HyperX Fury Black 32GB (4x8GB) DDR4 2400----5 677,-
NZXT Source 340, černá------------1 999,-
CoolerMaster V8 GTS---------------2 489,-??????
Noctua NH-D15---------------------2 399,-??????
EIZO FG2421-BK - LED monitor 24---11 990,-??????

Už jsi to řešil na začátku prázdnin, podruhé na konci prázdnin, takže je předpoklad, že se ozveš opět tak na velikonoce.
(sni dále a věz, že 32GB moduly, nic moc deska/pro skutečný přetakt a ani šílený více jak kilo vážící chladič (Noc) nebude to pravé pro Skylake)