Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolně se vypínající pc

Dobrý den přeji :-)
Už nějakou dobu mě trápí samovolně se vypínající pc a než podniknu nějaké další kroky, chci se poradit. V počítači jsem vyměnila zdroj, napájecí kabel, OS jsem nainstalovala na druhý hdd na kterém je pouze OS (starý je stále v počítači, používám ho na veškerá data, hry, programy), dokonce jsem nějakou dobu zkoušela pc používat bez bočních krytů, abych zjistila jestli problém není špatné chlazení. Už mě nenapadá, co by tenhle problém mohlo způsobovat. Snad jen základní deska? Předem děkuji za jakoukoliv odpověď/radu. :-)

zajímalo by mě konkrétně, jestli je možné, že by problém způsoboval starý hdd...přeci jen veškeré programy jsou na něm a po přesunutí OS na druhý hdd to vypínání není tak časté, ale může to být jen náhoda :)