Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 144Hz Monitory : ASUS,Philips,BenQ,AOC ?

Dobrý den,
monitor budu používat převážně na hry ale nevím jaký si vybrat......moc se v monitorech nevyznám tak mi prosím napište proč ten a ten ne :D
Děkuji za váš čas :)

ASUS : http://www.czc.cz/asus-vg248qe-3d-led-monitor-24/1 21428/produkt

Philips : http://www.czc.cz/philips-brilliance-242g5djeb-led -monitor-24/132364/produkt

BenQ : http://www.czc.cz/benq-xl2411z-led-monitor-24/1464 85/produkt

AOC : http://www.czc.cz/aoc-g2460pf-led-monitor-24/18028 4/produkt

Vsechny ty monitory jsou naprosto skvely, vzdyt vsechny maji 144Hz. Jako naprosta bomba, chapes vubec jak uzasne to je rychle, vsechno se na tom hejbe uplne samo. Opravdu nechapu jak si nejaky idiot muze koupit monitor treba za 15.000,-, kterej ma jenom 60Hz, kdyz tyto jsou za polovinu a maji nejuzasnejsejsich 144Hz. ]:)

To je uplne normalni, potrebuji tam narvat 144Hz a nejaky detail jako TN panel nikoho nezajima. Lidem, kteri si toto kupuji jsou vyblite 6bitove barvy uplne ukradene, dulezite pro ne jsou ty Hertze. A teda je uplne jedno, ktery z tich monitoru koupi, 144Hz umi vsechny a i v ostatnich parametrech jsou si podobne jako vejce vejci.

Teď jsi na to kápnul, protože třeba v takovym Counter Striku tě barvy nebo podání černý moc zajímat nemusí a důležítý jsou právě Hertze. Když budeš chtít, přidáš sytost a černá? Černou naopak nechceš - od toho je Black Equalizer.

Autor: hlasoval jsem pro BenQ a na druhý místo bych dal ASUS, ale vícéméně je jedno kterej vezmeš.

Přínos to není žádnej, máš vůbec 144Hz monitor, že to říkáš? Já mám ASUS MG279Q a nepřináší to krom zážitku vůbec nic. Na 144Hz si člověk za dvě hodiny zvykne a nedojde mu žádný rozdíl. Že by se ti zázračně o půlku zkrátila reakční doba, to rozhodně ne.
Radši bych investoval do nějakýho kvalitního monitoru, pokud chceš mít něco spešl tak třeba prohnutého, ten bude do hry vtahovat víc, jak 144Hz a je to. Za mě teda jen na 27' je FHD málo.

A ja ti serizone odpovidam, bud chces 144Hz potom je uplne jedno, ktery z tech jmenovanych vyberes, ja bych vzal ten nejlevnejsi. Nebo chces pekne barvy a potom neni vhodny ani jeden z tech vybranych monitoru a soustred se na bezne 60Hz IPS nebo PVA panely. Zalezi jen na tobe pro co se rozhodnes.