Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mrzne mi notebook

Zdravím,
Pred dvoma týždňami som kúpil nový notebook od ASUSu, všetko išlo v pohode.. no teraz, po zapnutí ntb sa mi nič nechce načítať ani spustiť, proste ako keby zamrzol windows a jediné čo pomôže je vypnúť ho.. po zapnutí to robí znovu.. neviem čo s tým, asi bude najlepšie ho reklamovať, alebo?
ďakujem za každú odpoveď.

A co presne teda vidis ked to zapnes? Napis co presne sa postupne deje od zapnutia az po ten zasek.

Notebooky maju aj moznost obnovit to na stav od vyroby, ak je posahany len windows. Spusta sa to klavesou po zapnuti, asus pouziva F9. Data ti to zmaze (ak chces najprv zalohovat tak skus spustit ubuntu (viz ubuntu.cz) z USB sticku.