Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výber monitoru

Zdravim,

prosím o doporučení nějakého kvalitního monitoru. Na PC převážně hry, občas filmy a internet. Především jde o co nejlepší kvalitu obrazu, kteoru lze v dané kategorii dosahnout. Vystupy na grafice jsou HDMI, DVI, Displayport. Rozlišení FHD.

Cenová relace cca 7-10tis. Prostě aby to stálo za to. Uhlopříčka cca 24"

Díky,

Jakub

Díkec, už jsem ale objednal ten nahoře...

Zaráží mne ale třeba ten kontrast. Co přesně to znamená, když má to EIZO 5x menší kontrast ? (5000 oproti 25000). Taky jas je o 100cd vetší.

V čem přesně by to bylo znát ?

Jinak to rozlišení FHD je mi sympatičtější než WUXGA.

Díky

E: už koukám - je to nějaký dynamický kontrast. I přesto pořád nevím proč takovej rozdíl. Tzn že by měla být luxusní černá barva ?

A jas už asi chápu v pohodě.