Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 10 se nevypíná

Dobrý den, po čisté instalaci Windows 10 se můj notebook HP Pavilion 15-n268sc odmítá vypnout. Respektive se vypne disk, ale chladič u procesoru stále fouká. Zkusil jsem vypnout Rychlé spuštění, výsledek pomohl ale teď se noťas neskutečně dlouho načítá. Nezkoušel to někdo obejít aniž by vypnul rychlé spuštění v nastavení ?

Díky za rady :) Jinak u Windows 8 ani 8.1 jsem tento problém neměl...
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Ovladace si tam instaloval jake a odkial? Rychle spusteni znamena ze sa to nevypina ale robi sleep, a sleep funguje spravne len so spravnymi ovladacmi. Vseobecne je rychle spusteni hovadina, mne sa ntb zapina rychle aj bez rychleho spusteni (lebo sa mi tam nespusta 350debilit ktore som povypinal :)

P.S. normalne ale by sa mal aj bez rychleho spusteni do 30-40sekund byt na ploche, ak ne tak mozes mat trebars aj vadne sektory na disku, otestuj si disk v HD Tune cely povrch