Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil - zabudol som heslo

Viem že to sem nepatrí ale potrebujem súrne poradiť s mobilom... Zabudol som heslo a skúšal som ho a nezistil teraz mobil pýta nejaký email a hslo a to neviem tiež neviete či sa to dá nejak cez PC vymazať tie heslá alebo nájsť spôsob ako sa tam dostať?
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Mobil (karel)

a pripade ti akoze normalne kupovat zaheslovane volaco a nevediet heslo?
hesla su od toho aby sa ti nepodarilo do toho dostat. takze samozrejme len tak to nevyresetujes, ak to vobec ide...

ak to ma android, tak nabootuj do bootloaderu a sprav factory reset. prides o vsetky data ale heslo by malo byt prec.