Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s graf. kartou ??

Zdravím,
Dnes ráno, když jsem zapl moje PC mi obrazovka napsala no signal. Zkusil jsem monitor i kabel na jinym PC a šli v klidu. Následně jsem zkoušel přehodit grafickou kartu do jinyho soketu, nic se nestalo. Pak jsem kabel dal do MB, aby mi šel monitor a zkoušel jsem přeinstalovat ovladače. PC grafiku vůbec nenašel, jako by tam nebyla zapojená. Pak jsem dostal radu, že by to mohli byt studené spoje. Grafiku jsem 5 min nahříval pod fénem, poněvadž do trouby jsem se jí bál dát. Přecijen stála nemalý peníz. Fén nepomohl. Teď zkoušim reinstall systému. Jinak větráčky na grafice se točí a spáleninu jsem necítil. Nevíte kde by mohl být zakopaný pes ?
Děkuji za radu

grafika ma byt len v spravnom sockete. Ked to funguje bez nej z integrovanej (monitor v doske), tak je najskor ta grafika v riti. Skus ju v inom PC.

P.S. moze byt naprd aj zdroj, skus zdroj z ineho PC na test. A nech ma dostatocny vykon na 12V vetvach