Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil na focení do 11.000 Kč

Dobrý den,
Chci si koupit nějaký mobil na focení.. Ano vím že to na focení není.
Ale prostě chci mobil s kterým zachytit všechno co potřebují.
Cena max 11 000
Uvažoval jsem mezi..
LG g3 (podle mě g3 fotí lépe než g4)
Lumia 930
Lenovo vibeshot (hodně lidí ale říká že to není dobrý fotomobil)
Pokud máte jiné návrhy budu rád.
A ještě pokud někdo má fotky s těchto mobilu budu rád když mi je sem dá

(fotím hodně makro)

Změna tupého předmětu, původně: Mobil (host)

Taky vybírám.
Ta lumie mě hodně zajímá ale když se dívám na YouTube tak někteří mají foto a video lepší jako u note 4 a někteří to mají na blbě úrovni.
Jsou tam i videa které srovnávají g3 a 930 a taky někteří mají jasnou výhru lg a někteří 930.. Tak já nevím

g4 a v10 je doposial najlepší fotomobil spomedzi androidu, medzi windows phone lumia 950/950xl a spomedzi IOS Iphone 6+ .... takze je to na tebe :-D ale ked mas taky limit tak ti postačí LG G3.... robí krajšie video než G4ka... a ked chces, stiahni si zo stranky xda nahradnu appku xcam lg g3.... umozni ti nastavovanie iso aj wb... na manualne zaostrenie zabudni... je to síce výhoda ale len malokedy spravne zaostriš s manualom... poznam to pretože fotim so zrkadlovkou... :-) LG má síce slabší bitrate v 1080 a 4k videu ale ak nebudes videa prehravat na telke tak rozdiel oproti s6-stke ani nepoznaš... A radim ti, vyhni sa velkym oblukom s6-tke... mal som ju a bola to katastrofa -_- nechce sa mi to rozoberat, zvolil som si za nu nahradu LG G3 a som spokojny, až na vydrž baterie ale čo mne moc nevadi, ked takcitak nabijam mobil kazdy den cez pc :-) takže zvol si G3ku a stiahni si bezplatnu appku XCAM_G3 alebo vez obchod si kup platenu appku (cca 2.20€), pomocou ktorej mozes menit nastavenie fotoaparatu (iso, wb, tusim aj clonu, bitrate, mozes natacat aj 60fps - viac fps vedie k tmavším videám!) takže odomna asi takto... G3ka je slušný mobil za slušnú cenu... (ak si vyberies G3 tak si kup nejake puzdro aby sa ti neoškieralo sklicko na fotoaparate... je to už znama vada, že neopatrnosť vedie k rozbitiu sklicka na G3ke... :-)

porazi na pohodu Samsung Galaxy S5

Čím? Nějaké srozumitelné důvody, které ocení i další a ne jen ty. Tím myslím něco objektivního a ne subjektivního. Třeba tvoje omýlané tlačítka na zadní straně. Děláš z toho strašný negativum toho mobilu. Ale jen kvůli tomu, že zrovna tobě se to nelíbí. Ale asi nemůžeš pochopit, že někomu to naprosto vyhovuje. G řada to prostě má, všichni to ví a všichni by s tím měli být seznámeni. A ne na to dokola upozorňovat. To je stejný jako říkat: Pozor, S5 má tlačítka na boku telefonu...

Jo, mas pravdu, tlacitka jsem mel hned zminit, takze abych navazal na tvuj komentar: na smartphonech se velmi dobre foti, kdyz to ma hardwarovou spoust fotoaparatu, jenze tu ma jen Sony Xperia a teda by se dal tazateli doporucit Sony Xperia Z3, jenze ten nebude do zminene ceny a navic vystup kvalita fotek neni uplne dokonala. Nedokonalou nahradou hardwarove spouste jsou tlacitka hlasitosti, kterymi se v nekterych fotoaplikacich da take fotit, na smartphonech s tlacitky hlasitosti na zadech tela to ale moc dobre nejde, proto je lepsi vybrat pristroj, ktery ma tlacitka umistena z boku, typicky Samsung nebo Huawei.

Nicmene ja mel ve svem prispevku na mysli kvalitu fotek, Samsung Galaxy S5 ma opravdu dobrou kvalitu, takze z Androidu muohu doporucit ten. U LG G3 a LG G4 je ponekud problematicke laserove ostreni, domnivam se, ze duvod proc ma SGS5 v nekterych pripadech lepsi fotku je prave v tom. Tazateli bych doporucil nechat si predvest jak Samsung tak LG a pred koupi zkusit udelat par fotek a rozhodnout se ktery teda poridi.

Vem si ty mobily v obchodě do ruky, vyzkoušej si je a vyber si, který ti lépe vyhovuje. Nerozhoduj se podle toho, že některý má jedno číslíčko o trochu větší, než ostatní.

Naše generace byla spokojená, když před 10 lety mobily měly 2MPixelové fotoaparáty, blbli jsme venku, fotili se atd.

Chápu, že dnešní doba je jiná, selfíčka, mánie špulit huby atd. a vše dávat na FreakBook.. ale prostě dneska už všechny tyhle mobily fotěj parádně, netřeba hledat nějaký zázrak.

Prostě někam jdi a ty fotoaparáty si sám vyzkoušej.

Mobil pohotovost? Je sice uz par let co jsem tam byl(tak 8 urcite :D ) ale pamatuju ze ti vzdycky nechali telefon vyzkouset.

Jinak pokud ti jde hlavne o fotak tak mezi S5 a G3 bych volil G3...
Mel jsem oba dva a OIS u G3 je opravdu Velka vyhoda kdyz fotis nekde kde neni idealni svetlo...coz je hodne casto.
Navic jsem do doby tehle 2 telefonu vystridal opravdu hodne mobilu...(androidich) a musim rict ze G3 mela nejlepsi vecerni snimky co jsem videl...krasne ostre a takrka 0 sumu :)

Myslím si, že G4 oproti G3 až tolik navíc nenabízí. Nemá bezdrátové nabíjení, ale dle všeho by měl mít lepší fotoaparát (což není až tolik poznat tedy), trochu vylepšený displej (barvy, jas) a výkonnější procesor, který stejně člověk moc nevyužije, protože i G3 má velmi obstojný procesor. A navíc baterie zůstala stejná, takže možná o něco málo nižší výdrž při zatížení. Za ten cenový rozdíl 3.300,- (+-; beru ceny z CZC) to podle mě nestojí.

Samozřejmě pokud chceš utratit své peníze, tak si tu G4 kup.