Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při zformátování disku vymazán Recovery manager a OS Tools

Prosím o pomoc.. Chtěl jsem si přeinstalovat notebook HP ProBook 4530s.. A zformátoval jsem disk C + a pak jsem nechtěně odstranil disky, kde byli HP Recovery manager a OS Tools.. Instalace se zasekla na konci, vyskočila modrá obraz s nápisem Nelze se přihlasit (nebo něco takového).. A pak se notebook vypne a když ho zkouším zapnout tak naskočí uvodní obrazovka HP a pak černá obrazovka a poté restart a to vše dokola:( Lze nejak nahrát zpět Recover manager a OS tools?? Nebo máte nejaků jinou radu?? Předem děkuju

ANo lze, pouzitim originalnych cd od HP. 4530s je starsi kusok, ale myslim, ze uz vtedy sa media standardne nedodavali. Mozes si ich vyziadat priamo od HP. Viac infomracii dostanes na ich infolinke.
Btw tipujem, ze staci opravit bootrecord cez instalacne medium a ten win sa ti rozbehne (bootrec /mbr a bootrec /fixboot).