Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Náhlavní sluchátka na poslech hudby - pro mamku (do 15 stovek).

Zdravím,
rád bych poprosil o pomoc s výběrem sluchátek na poslech hudby pro mamku.

• Sluchátka by měla být náhlavní, klasické (do uší) ji vypadávají.
• Připojení přes 3.5mm jack (má iPod Shuffle).
• Nejlépe bílá barva, může být i černá.
• Cenou maximálně okolo 1.500,- CZK
• Skladem na Alza.cz nebo CZC.cz

Nejsem s kvalitou sluchátek pro poslech hudby obeznámen a radši si nechám poradit.
Preferuje sluchátka nevýrazná, nekřiklavá a nepříliš velká.

Osobně jsem koukal po jedněch z těchto
• 1. SONY MDR-ZX110NA | 1.599,- CZK
• 2. SONY MDR-ZX660AP | 1.491,- CZK
• 3. SONY MDR-XB450AP | 1.199,- CZK

Co na ty SONY říkáte?

Budu rád za každý návrh nebo zhodnocení mého výběru.
Děkuji ((:

Na Alze jsem je pořídil o 75,- levněji než na CZC.cz.
Co vlastně máte proti Alze? :D Chápu, když Vám vadí reklamy, jsou otravné, ale jinak je to dle mého velmi kvalitní eshop.

Jinak, se vzhledem bude mamka naopak spokojena, má ráda tento old-school walkman vzhled sluchátek a právě sluchátka, jako ty od SONY se jí prý nelíbí.

Samozřejmě stále trvá 14 denní lhůta na vrácení zboží, pokud máš zajímavější nápad, sem s ním :)