Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notas k Vanocům

Ahoj,

potřebuji radu - sháním jako dárek k Vánocům notebook, akorát mám problém najít, co chci.... hlavně se mi jedná o to, aby měl win 7, je to pro člověka, co není moc technický typ a na win 7 je již zvyklý. Dále numerika, HDMI, USB, 15 palců a cena do 10tis. Co jsem, hledala, tak pod 12 s win 7 se nedostanu :-(
Nebo dá se win 8 přepnout do normálního režimu, aby to vypadalo jak win 7???
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

levné šunky jsou dávno vyprodané, protože většina obyvatel si všimla, že budou vánoce. chtělo to vybírat v listopadu.
ale v lednu budou možná čtvrtinu těch krámů vracet zpět jako neužitečný nevýkonný dar. tak dej obdarovénu poukázku na 10t., ať si něco vybere sám.

Třeba tahle plečka:

http://notebooky.heureka.cz/lenovo-g570-59-312337/ specifikace/#section

Je to nic moc, ale třeba by to mohlo stačit. :-)

V současnosti by to asi chtělo něco trošku modernějšího jako jsou třeba ty, co tu napsal Mlocik97.

A pokud je Windows 7 podmínkou, tak využít možnost downgrade z verze 8.1 na 7. :-)

Další možností je koupit notebook bez předinstalovaného operačního systému a ty sedmičky si k němu dokoupit zvlášť. :-)