Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgradování komponentů na předem sestaveném PC

Dobrý den, zhruba před rokem jsem si pořídíl již složený počítač ASUS Predator G3-605, jsem s ním celkem spokojený, ale i tak bych ho rád ještě vylepšil. Je možné u těchto předem složených PC třeba vyměnit Graf. kartu nebo procesor ?
Omluvte mě, moc se v tomto ohledu nevyznám, budu rád za odpovědi.
Link na PC: http://www.czc.cz/acer-predator-g3-605-cerno-oranz ova/161642/produkt?utm_source=upsales&utm_medium=c enik&utm_campaign=upsales_2015-01-06_006&czcutag=c b45f0b69f9e9d4069d1e27fd486a922

Je to pravdepodobne, ze to menit pujde. Procesor asi neni moc duvod davat jiny, pokud zvolis lepsi vykonejsi grafickou kartu, je pravdepodobne, ze budes muset menit i zdroj. Zdroj v charakteristice na CZC nepisou, jestli je tam ATX, to musis zjistit ze soucasneho zdroje.

Jinak nejpomalejsi na celem PC se domnivam, ze bude soucasny pevny disk.