Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem

Dobrý den,obracím se na vás protože mi nefunguje notebook.Když ho zapnu tak je slyšet jak funguje procesor ale obraz nic neukazuje.Po chvíli i ten procesor nahodi takový zvuk jako když by byl v režimu spánku.Nevím co s tím

Dekuji za každou radu

Aj ked neviem ci Ti poradim, zacni od zaciatku:
"Nezabudnite špecifikovať konfiguráciu, ako napr. operačný systém alebo hardvérovú konfiguráciu, na ktorej sa problém vyskytol"
Mas to na uvodnej stranke.

"nefunguje notebook" otoc ho hore kopytom a napis presny typ.
"tak je slyšet jak funguje procesor" - to je len v dvoch pripadoch:
1. tazko
2. sotva
Procesor nevydava zvuky.
Zvuk vydava zvukova karta (lepsi pripad OS zije), alebo je to reakcia na pripojenie USB, citacky