Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungujou mi žádné hry - graphics hardware

Včera jsem si upgradoval počítač na WIN 10 a nemůžu vůbec nic hrát. Myslím tím hry, které win 10 podporuje. (CS:GO)
Vždy, když se snažím spustit hru napíšemi to něco v tom smyslu, že grafický hardware nepodporuje všechny funkce pro spuštění hry. Nevím, co bych měl stáhnout, zkoušel jsem stáhnot driver booster abych stáhl všechny ovladače, které nemám, ale nepomohlo to.

Přikladám screen celé tabulky, která se mi ukazuje po neúspěšném pokusu spustit hru: Counter Strike: Global Offensive.

Budu rád, když mi někdo s tím poradí a pomůže k tomu, abych si konečně na svém počítači opět mohl zahrát :) Děkuji..

Já chci WIN 10, ale bohužel ani předtím mi to nešlo. Jelikož jsem si přeinstaloval sám WIN 7 a asi jsem to s tím dokadil, protože vůbec nevím, kde stáhnout potřebné ovladače. Já vím, neměl jsem na to sahat, ale už mě štvalo neustálý pomalý PC, tak jsem si to zkusil přeinstalovat sám. Zkoušel jsem vše vyhledat na googlu, ale marně.

Takto to samozřejmě jde také řešit... ale táhni po lepším software... Ale jinak proti gustu .... :) win7 bych viděl jako efektivnější, vzhledem k tomu, že 10 vycházejí spíše z 8miček.. Jinak zkus si na ul**to stáhnout Driver Genius Professional.... ale najdi verzi s cd key.. protože trial ti umožní upgrade jen asi 3 driverů. Prostě jestli neumíš najít k jednotlivím komponentům drivery tak zkus tenhle soft... nevím jestli to pomůže.

Už vidím jak kvůli jednomu upgradu bude kupovat celej soft... ,) a nejde o doporučení nýbž možnost. je na něm jak se rozhodne. Věřím, že na googlu tenhle problém už někdo taky řešil a kdyby trošku chvíli vyhledával tak na něco narazí ,). jako třeba úpravy -noid apod. ,)

Ale v dnešním světě né každej prostě umí hledat. A některý programy prostě pomoci mohou. Netvrdím, že to je super volba, ale když už zabrousil na tuhle možnost, a pomáhá si softem, tak je lepší nahodit nějaké trošku efektivní řešení, než mu vysvětlovat, aby zabrousil na stránky výrobců a hledal k tomu ovladače. Myslím si, že sestavu kupoval jako celek, a v lepším případě si ji třeba i vybral, ale i tak bude mít problém najít asi ovladače na některé periférie. =) Nechci nikoho podceňovat, ale vím, že jsou lidi který tomuhle prostě neholdují. :) Wikan, nemám v úmyslu se tu nějak handrkovat, každej máme asi trošku jiný pohled na tohle. Já bych taky stahoval přímo od výrobců, ale nelze všechny měřit stejným metrem... :)

taki ludia to daju do servisu a neseru sa do toho, ked to nevedia. A po milionty krat opakujem ze nie, ziadne forum nieje od toho aby riesilo problemy s niekym, kto sa do toho vobec nepozna. Pretoze ten clovek aj tak nebude vacsinu veci chapat = neefektivna a zbytocna strata casu.
Jednducha matika. Ale nie, 90% planety si mysli, ze si mudri a vsetko si spravia sami. Potom dostanu facku od zivota ci od pc, dobabru to a chodia revat na internet.
Ja tiez nerobim uctovnictvo alebo neopravujem auta, pretoze sa do toho nevyznam a ked by som daco dobabral, pekne by sa to predrazilo.

Tazatel moze byt rad, ze si prinajhorsom iba rozbabre OS a moze si ho zadarmo doma preinstalovat.
Hlavne ze tu pise ze ma problem s grafikou....ale nainstaloval si vobec ovladac graf. karty? To tuna nik neriesi a tazatelovi je to tiez fuk.
Trosku elementarnej logiky by nezaskodilo.