Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Laserová tiskárna - základní dotazy

Zdravím. Nikdy jsem s žádnou laserovou tiskárnou nepracovl, tak se chci zeptat:

1 - princip tisku funguje podobně jako u kopírky?
2 - je do ní potřeba nějaká náplň ?

3 - jakou černobílou laserovku byste mi doporučili?
4 - jakou barevnou laserovku byste mi doporučili?

Díky

1 - co myslsis ze je kopirka? ano laserova tlaciaren akurat ma este skener.
s tou dvojkou si snad robis prdel....je fuk ci si s tym niekedy pracoval. Toto patri medzi vseobecne vedomosti. Takisto ako vies, ze za byt sa plati najomne alebo ze auta idu na benzin ci naftu.
3 a 4 - taku kde je najlacnejsi spotrebny material - tonery ci obrazovy valec. zalezi od modelu.