Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 35 000,-

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s koupí ntb.
Hodně hraji a zároveň jezdím po republice na montáže takže ntb potřebuji.
Tenhle se mi zatím líbil nejvíc https://www.alza.cz/msi-ge72-2qc-215cz-apache-d292 3130.htm#popis ...
Jen jsem četl že se MSI dost přehřívá. Nemáte někdo osobní zkušenost?
Děkuji za každou radu
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

psal som nekde že za 35? tys napsal:

Vsechby ntbky se ti na hry budou přehrávat.. Proto nejsou na hraní

pod pojmom všetky znamená že všetky nielen tie 35 tisícové.

Jinak aj za 35 tisíc sa dá zohnať notebook ktorý sa dá považovať za herný a neprehrieva sa.... napríklad ASUS N552, N751, G552 (jedna verze je za cca 35) alebo Lenovo Y 700, MSI PE 60/70, a další... vid:

ASUS N751JX-T7198T kovový
Lenovo IdeaPad Y700-15ISK Black
MSI PE60 6QE-097CZ Prestige Aluminium
MSI PE70 2QD-088CZ Prestige Aluminium
ASUS ROG G551VW-FW169T černý kovový
ASUS N552VX-FI035T šedý kovový

alebo již aj samotným tazatelem zmyneny MSI GE 72