Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký OS

Čuste, prosím mohl by mi někdo říct který OS je pro můj PC nejlepší?
Mám: I2 du e7300 2.66GHZ 2 jádra
3gb ram
Nvidia 9600GT 512mb

Myslím si že W7 ,ale nechám to na experty. Díky

Taky si rozmysli jakou edici systému potřebuješ. Pokud budeš PC používat jen na brouzdání po netu, sledování filmů a možná někdy nějakou hru, bude ti stačit 7 Home Premium. Pokud potřebuješ PC vyloženě, nebo hlavně na práci, kup si Professional. ;-) Vzhledem k tomu, že máš 3 GB RAM, tak určitě stačí verze 32 Bit. :-)