Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 instantní modrá smrt

Hezky den všem. Když jsem posledně počítač vypínal tak to nešlo vypnout. Bylo už dost pozdě tak jsem to vypnul podržení tlačítka. No a když to teď chci znova zapnout tak to nejde. Zobrazí se jen velké logo windows 8 a načítání a asi po 5 minutách se zobrazi modrá smrt na 0.1 sekundy a je tam napsáno "v počítači došlo k problému a jej třeba restartovat" jinak žádný kód se tam nepíše. Když se ten smajlík objeví tak se to hned restartuje a jede to zase do kola. Děkuji za odpovědi.

a) Nastavil jsi bootování z DVD (v BIOSu)?
b) Proč jsi mačkal Shift+F8 (či cokoliv jiného)?
c) Pokud jsi viděl to doporučené video, tak máš po restartu PC nabootovat z DVD, jakobys dělal novou instalaci OS.
d) Myslím si, že bys k tomu počítači měl zavolat někoho znalejšího.