Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nabehne ale nic se nedeje

Ahoj mam takovy problem...v tydnu jsem se ptal na nejake komponenty na upgrade...tak jsem je koupil a slozil...
ALE Pc se rozbehne a deska signalizuje ze nevidi DRAM a CPU
Deska : MSI B150 GAMING M3
RAM : Kingston HyperX Fury 2400

Pritom jinak jak dat CPU A RAMky ani nejde aby to tam fyzicky vse slo...v cem muze byt problem?
Zdroj je Seasonic 520W ktery byl kupovan v lete a je OK.

Uz jsem to zkusil slozit jeste jednou a to same.

Dik za pomoc

1. 8pin napájení procesoru je zapojeno?

2. distanční sloupky pod deskou jsou správně?

3. složit základní konfiguraci/deska, procesor-chladič, jen jeden - druhý paměť modul, zdroj a monitor na grafický výstup z desky na stole, reset BIOSu a měl by ti najet BIOS.

Tak zase takhle jednoduse to nepotrebuju :D

Jinak nastala zmena..PC se spusti a najede do Biosu...ale obcas se rozsviti deska ze nedetekuje RAM...BIOS ok..hlasi vse Ok..RAM/CPU/Disk atd...jenze kdyz chci najet do Windowsu...tak modra smrt...

Ahoj...dekuju za info...prave to ted delam/zkousim...a je mi jasne ze se to ma delat...ale delal jsem uz hafo PC...a vzdycky PC aspon v pohode najelo...a tim se vlastne zkontroloval HW...pak se hned delal instal..

Ted jsem dal do PC svuj HDD na kterem je aspon intel CPU a najelo v pohode...
Udelam cisty instal na ten HDD a snad to uz pujde.

Ok narazil jsem na problem...nemam mechaniku a musim instalovat pres USB...jenze mam nejake USB z prace (8gb) mam iso a kdyz se pokousim udelat bootovaci USB vyberu iso flashku a program rekne ze tam neni dost mista...i kdyz uz je naformatovana...tak ji program naformatuje znova...jenze pak to napise ze to stejne nejde...
Muze za to levna flashka z prace? Je to nejaka reklamni...