Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký tablet 2v1 pro vytváření grafiky v Corel DRAW X3?

Zdravím,
chtěla bych se věnovat vytváření vektorové grafiky v programu Corel DRAW X3. Už v něm umím, ale doposud jsem všechno dělala pomocí myši na normálním notebooku a proto bych chtěla dotykový tablet 2v1 (s klávesnicí i pro psaní, Word je pro mě také důležitý, proto nechci jen čistě grafický tablet, ale aby zvládl obojí), který by fungoval tak jako tenhle zde na videu:
watch

Byla bych ráda, kdybyste mě někdo odkázal na konkrétní přístroj, nebo aspoň na parametry, které by měl splňovat. Samozřejmě bych byla ráda za co nejlevnější variantu, takže pokud i cenově by to bylo fajn, budu šťastná dvojnásob.

Každopádně moc předem všem děkuji, protože když jsem se o grafice zmínila v obchodě, zírali na mě jak na svatý obrázek :-).

Ono jde spíš o to, že s tím perkem to vypadá pohodlněji a občas už si u noťasu (mám ho uzpůsobený na stole jako normální PC) připadám taková pokroucená, že ten tablet by byl pro mě i příjemnější v tom, že bych mohla mít tělo v jiné pozici. Protože co si budem povídat, po hodinách ve škole a ještě při té práci u stolu už se člověk hodně "prosedí".

Takže tahle situace u mě vyloženě ještě nehoří, ale spíš to beru jako možné zlepšení.