Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak nastavit v ICQ 6, aby se linky otvíraly ve FF?

Již 2 dny vlastním ICQ 6. Nekamenujte mě, ale docela se mi líbí. Až na to, že linky se mi otvírají v IE, což nechci a nemůžu přijít na to, jak to nastavit, aby se mi to otvíralo ve FF. Přitom defaultním prohlížečem ve Win je FF. Jen ICQ na to kašle a otvírá mi IE3-[

btw, kráťa říkal, že FF a ICQ je dost nezvyklá kombinace...měl pravdu??:-p

Mel jsem ICQ4... ok, po ICQ5 a vynucenem upgradu ... a filmum v MYCH OKNECH ... a instalaci a aaa ?
Rozmáchnout ... a zahodit!
Muj IT rekl magicke: QIP www.qip.ru
Ktera jednou pozna, nechce nikdy jinak.
Proste to dela, co ma, nemusi se instalovat (tedy ulozis li jeho adresar, nakopcis treba na USB), pak klidne do jineho PC, kontakty Ti zustanou (nactou se samy), mas zpravy v panelech jako v FF, sifrovani, soubory, cestina ....

Nebo jidi do prirody hledat houby misto patchu :-)

Koncim absolutnim vykrikem: Smrt smrti!

Mej se