Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zistenie licencneho kodu windows 7

Ahojte kupil som novy PC s legalnym windows 7, ten windows je tam uz od novoty odkedy prisiel ten PC z obchodu, lenze vzadu na PC nemam nalepeny product key ani ho nemozem najst.Je mozne najst product key niekde v PC aby som ho mohol zadať pri dalšej inštalácii windowsu???

kupil som novy PC s legalnym windows 7, ten windows je tam uz od novoty odkedy prisiel ten PC z obchodu, lenze vzadu na PC nemam nalepeny product key ani ho nemozem najst

= nemas legalny windows. Vzdy mas aj nalepku. Ries to tam kde si to kupoval.

A ak mám windows 7 ultimate product key platí len pre ultimate či všetky windows 7?

ak mam osobne auto, je to zaroven aj nakladne? Porozmyslaj :-)

Zvláštní je, že tenhle program u NTB Lenovo (tedy konkrétně u toho mojí manželky) ukáže jiný klíč, než když to konvertuju z registru. Nevim jestli na to nemaj třeba nějaký univerzální aktivační klíč (třeba proto níže uvedený HP taky neuvádí key na spodku).