Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení monitoru

Ahoj mám takovej menší problém. Používám dva monitory. Jeden mám primární BenQ a u druhého Samsung syncmaster ta350, když si ho nastavím místo dynamického obrazu dám film a dám přizpůsobení obrazu, tak po nějaké době se to zase přehodí do defaultního nastavení. To je dynamický obraz místo filmu a pak se to roztáhne a nevidím okraje obrazu. Mám to napojeny před hdmičko. Díky za odpověď.

místo dynamického obrazu dám film

ty obskurní názvy - to je vynález microsoftu, nebo se rýpeš v jakémsi ovládacím panelu nvidia?
oba monitory jsou přes hdmi?
ten monitor co nevidí plný obraz: má nastavené správné rozlišení?
pokud jo - v osd menu nemá volbu "přizpůsobit obraz"?

Mno to je v nastavení přímo v tom monitoru. Dynamický obraz ten je upe hnusný pořádně ani texty nejdou přečíst, tak chci použít Film. Ten BenQ mám přes DVI kvůli hz hdmi zvládne max 60 hraju fps hry a potřebuji víc a druhý monitor ten samsung mám přes hdmi. A ano oba monitory mám nastavený stejný rozlišení to je 1920x1080. OSD menu netuším co to je, ale to přizpůsobení obrazu dávám přímo v nastavení toho monitoru, stejně jak nastavuji ten dynamický a film. Ano spraví to ten obraz, ale jak říkám za chvíli se to zase hodí do defaultu a je to to samé. Default nastavení je právě ten dynamicky u kterého se i písmenka špatně čtou a obraz přesahuje hrany. Moje nastavení je právě ten film a přizpůsobení obrazu.

Kdyz ten Samsung odpojis tak to ten BenQ dela porad i tak?

Zkusil bych to jeste na jinem pocitaci, ale pokud na BenQ nedrzi nastaveni OSD, tak je vadnej a dej ho na reklamaci.

Jinak tyhle ficury v OSD monitoru je nejlpesi vubec nepouzivat a nastavit si tam akorat barvy a zbytek projet automatikou, ktera by mela nastavit monitor spravne. Dalsi nastavovani obrazu prodavet v ovladacim softu graficke karty.