Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Probíhá příprava automatické opravy

Dobrý den. Dnes jsem zapl počítač a narazil jsem na problém, při každém spuštení se ukáže logo windows a napíše to, probíhá příprava automatické opravy poté naskočí diagnostika počítače a hned po tom se ukáže, že to nelze provést....Pokud kliknu na spustit v nouzovém režimu nebo na pokračovat ve startu windows 10 tak se PC restartuje a celý tento proces se děje znovu. Prostě se přes tuto hlášku nedostanu dál. Jedine místo kde mi to dovolí je příkazový řádek, tak bych se chtěl zeptat zdali by to nešlo přes ten cmd nějak vypnout... Díky vám za všechny rady.

Ještě vyzkoušej téměř totéž,ale s vloženým instalačním médiem. Někdy,podle způsobu poškození se povede systém opravit. Jen při otázce instalovat musíš vybrat možnost opravit tento počítač.