Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknuty power button u noveho PC

Pěkný den, zakoupil jsem si nové PC a při druhém zapnutí při instalaci systému mi tlačítko pro spuštění, viz. obrázek přes odkaz zůstal zamáčklý uvnitř, je nějaký návod jak ho šetrné dostat do původní polohy aniž bych PC musel hned reklamovat, děkuji za pomoc
e864
Zmena predmetu, pôvodne: Dotaz (fleg)

No právě že asi nejde , je to sestava HAL 3000 MČR 2016 a šroubky na bedně má jenom vzadu a tam je páska, vepředu to sice kryt , ale to bych musel vymonotovávat díly PC abych se dostal k zápínání(má ho navrchu bedny) nad dvd mechanikou

No tak to budeš muset zavolat prodejci,že to reklamuješ a jestli jim to máš poslat nebo tu pásku můžeš bez následků sundat.Ale asi nemůžeš.Kdyby měli nějaké řeči,třeba že to ještě neslyšeli a že jsi to musel blbě mačkat a PC je úplně nový,můžeš ho do 14 dnů vrátit,tím jim pohroz.
Jinak tenhle panel navrchu moc nechápu,sice dosáhneš pohodlněji na zapínání,ale co ty USB sloty?Prázdné budou za chvilku plné prachu,který tam budeš stále zatlačovat a z obsazených zase povedou kablíky kolmo nahoru?

Hm budu to muset s prodejcem řešit zítra, dneska tam nikdo nepracuje. Jinak proti tomu panelu nic nemám, pro mě je to praktičtější, že se třeba nebudu muset ohýbat tolik pro zapojení exteráku, nebo gamepadu který občas použiju :), prach se tam sice dostane, ale snad ne tolik, uvidíme až počítáč poběží a po nějaký době provozu