Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem web firmy na freehostingu - je to dovoleno?

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, jestli není nějak zákonem zakázané mít pro firemní stránky, účet na freehostingu, resp, jestli to freehostingy dovolují?

Koukal jsem na cenik, ty údaje "není určen firmám" je pouze doporučení, nebo to server k daným tarifům nepovoluje?

každopádně by moje stránka nesloužila přímo k vydělávání přes ni, ale jen jako informační. (adresa, kontakty atd.)

Jak to teda je? aby pak nenapařili třeba nějakou pokutu.

Zakázané určite nie, ale nerobí to dobrý dojem. Predstav si, že budeš objednávať niečo z internetového veľkoobchodu a budú s tebou komunikovať cez niečo@centrum.cz. Čo by si si pomyslel?

V každom prípade si prečítaj podmienky pri vytváraní freehostingového účtu. Môžu to zakazovať práve tie.