Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena tejto zostavy v €

Používal som ju tak 9-10 mesiacov, ešte je všetko v záruke a mám aj originál balenia dielov.
Predávam ju lebo prechádzam na mobilný PC.

Základná doska :
Gigabyte GA-B85-HD3 (2 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

Procesor: QuadCore Intel Core i5-4670, 3400 MHz

RAM: Kingston DDR3 8GB 1600MHz CL9 HyperX Blu KHX1600C9D3B1K2/8GX

Grafická karta: MSI nVIDIA GeForce GTX 970

HDD: WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (1000 GB, 7200 RPM, SATA-III)

Zdroj: seasonic s12ii-520 bronze

Skriňa: Carbide Series® 300R Compact PC Gaming Case

to bolo mysleno že bych za to tolko dal ja (a už len kvoli tomu že ja nerad kupovať použite),... ale myslím že má šancu dať i za 700 jak som vravel,...

možno to predáš aj za 700€,

a ten HDD sry kopnul som sa,... totiž som to len rychlo prešiel očami.

podla mna sa isto najdu taky co za to daju 700€ možno aj 750€,....