Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No signal

ahoj včera som poskladal pc všetko šlo v pohode nabehol ale ked som nainstaloval msi updater z prilozeneho cd k MB
ajtualizovalo všetko a aj bios lenže sa restartoval a uz nenabehol všetko sa toči ventilatory aj grafika svieti skušal som
prehodit ramky neomohlo pise no signal skusal som pripojit hdmi do MB aj GPU a nič no signal

MB MSI H170 GAMING 3
I7 6700
DDR 4 2133 FURY
msi GTX 970

Ked dam restartovat pc nic sa nedeje ked podrzim tak zacne na cvilku svietit dioda DRAM ale po chvilke shasne
pc sa vypne a zapne pohybujem ze to bude chyba v HW skor by som povedal ze bios nenainstalovalo v poriadku
mozete niekto pomoct?

ja som odpojil GTX 970 odpojil som disky mechaniku a zapojil som hdmi kabel do dosky ale zaujimave je ze sa rozvieti na chvilku dioda ze je vadna ram ale to je p... lebo po chvilke zhasne no ked ho chcem vypnut tak musim podrzat chvilku tlacidlo napajania a vtedy sa zase rozsvieti dioda a potom sa vypne pc
nejde signal do monitoru

když na tom windows běžely, nebyl důvod dávat update biosu - výsledek tvé práce máš před sebou.
ale je blbost msi, když tak nespolehlivý update dovolí, že mu to může zdechnout a nemá pojistku třeba v dual-bios.
proto to reklamuj.
je fuk na co se vymluvíš, prostě se nemůžeš dostat do biosu, tak je to jejich problém.

osobně bych nemohl dělat prodavače v pc krámu. jako majitel bych dal zákaz vstupu zákazníkům pod 18 let.

že to aktualizovalo samo cez ten program

vždycky tam jsou volby co aktualizovat. právě kvůli tak blbým výmluvám nemám na nedospělé zákazníky nervy.

ale kupil by som novu po dobu servisu potom ju vratim v nejakych eshopoch sa da vratit do 2 mesiacov ked priplatis zopar drobnych a hlavne by som odskusal ci je to tou MB ale mala by byt lebo pc fungoval az do restartu po aktualizaciach ked pise no signal

Tohle bych viděl jako selhání supportu výrobce - software dodaný výrobcem k vlastnímu výrobku znefunkčnil celý výrobek. Navíc, když to samo označilo jako "recomended". Asi bych to taky reklamoval, jako mrtvolu a o updatu BIOSu bych prostě pomlčel. Obchodník to vrátí výrobci a ten už se s tím musí poprat sám.