Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno BLOCK

Dobry den, mam takovy mensi problem. Kdyz se chci dostat na urcite internetove stranky , tak me to tam nepusti a napise : ,,Ad blocked here by KPF''. Uz jsem zkousel nastavit firewall (dal jsem si ten web do vyjimek) ale porad to nefacha. Nevite pls nekdo co s tim??? Dikes

ZDROJ : jnp.zive.cz

Kerio ti to blokuje,myslí si že to je reklama.Otevři si Kerio,klepni na WWW (vlevo nahoře) a zkus zrušit zatržítko u Blokovat reklamy.Pak by to mělo normálně fungovat.Pokud nemáš Kerio koupený,tak po měsíci ti samo přestane reklamy blokovat,pokud jo a budeš chtít aby ti nadále reklamy blokovalo,tak budeš muset najít pod tlačítkem Nastavit která reklama ti to blokuje.