Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno CSGO sekání v menu

Dobrý den nevím čím to je ale když zapnu csgo a kliknu na jakékoliv tlačítko tak se to na malinkou chvilku sekne a až pak slyším zvuk toho že jsem na to klik a to je pořád.

mám domací sestavu:
Procesor- AMD Athlon(tm)II X4 640 Processor 3.00 GHz
ram- 4,00 GB
win 10 32bit, procesor na platformu x64
Grafická karta- AMD Radeon R7 200 Series

Jeli málo informací, napíšu další. Předem děkuji všem.
lock (karel)

čili jak jsem předpokládal: pouhý update na nový systém, který microsoftu v žádné verzi pořádně nefungoval, jen u w10 "zadarmo" se do něj pustilo několik miliónů betatesterů a polovina dopadla jako ty.
u normální instalace je totiž hned prvním ovladačem tobě neznámý chipset driver. teprve po něm grafika a ostatní ovladače.
čistá instalace si taky netáhne dědictví minulého uživatelem rozdrbaného systému, proto je funkční.

p.s.: já si z toho dál nechtěl dělat srandu, ale když už se na to ptáš:
proč si třeba myslím, že jsi 11-letý kid? kdo normální může hrát cs:go?
kdo jiný může napsat větu: "já a bios je jako když ritířovi místo meče dáš ak47"