Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka jack vs usb

Zdravím, mám v plánu si kupovat nová sluchátka. konkrétně tyto ale všiml jsem si, že jsou to USB sluchátka. Jaký je tedy rozdíl v kvalitě zvuku mezi USB a klasickým jackem? Je USB lepší, horší, nebo je to stejné? Popř. jsou s tím nějaké problémy? Díky za odpověď.

ja bych se te integrovane vubec nebal, zvukove rozdilu moc neuslysis. Rozdily jsou slyset az u audifilskych sluchatkach, hlavne u tech s vyssi impedanci. Kup si slusny sluchatka s jackam, pichni to do integrovane karty a zbytecne to neprekombinovavej :)

Pak je jen otazkou, jestli chces vylozene herni sluchatka, ci nejaka klasicka, ale to je uz otazka jina. Na tu puvodni bych ti rekl, ze fungovat by melo oboje, s jackem nejsou problemy, s USB nekdy jo.