Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o pomoc s wordem v officich

Dobry den, pisu clanek ve wordu a potrebuji vytvorit obsah, aby kdyz se klikne v obsahu treba na kapitola 2, aby se automaticky stranka preskocila na kapitolu 2. Jde mi o to, udelat obsah, pomoci ktereho se muze ctenar presouvat na stranky v dokumentu. dekuji mnohokrat.
Změna kategorie, původně: Tipy, triky. (karel)

to nie je nic zloziteho, aj ked nepisete verziu wordu, je to asi velmi podobne pri vsetkych.

teda 1. si musite spravit nadpisy. formatujte ich vsetky rovnako, najlepsie tak, ze si zvolite hore v kontextovom menu nejake predvolene a kazdy jeden nadpis budete formatovat rovnako (rovnaka velkost a typ pisma).

2. ak mame nadpisy, ktore chceme vlozit do obsahu, mozeme spravit samotny obsah. v hornom menu Vlozit > Odkaz > Register a zoznamy. v okienku druha zalozka Obsah. nastavime co je potrebne, dame OK a hotovo. postupom casu, ked sa budu pridavat nove Nadpisy, ktore chceme vlozit do Obsahu, budeme musiet aktualizovat Obsah a to pravym kliknutim na Obsah > Aktualizovat pole.

pekny den :-)