Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenačítající externí HDD od WD

Zdar, potřeboval bych radu...poslední týden mám problémy s externim diskem...kdykoli jej připojím ozve se tón připojení HW do usb po cca 5ti minutách se mi zobrazí v liště ikonka bezpečně odebrat HW tudíž pc harddisk načte ale v tento počítač se HDD už nezobrazí. Ve správě počítače je...jako disk 1 , neznámý neinicializováno...když kliknu na inicializaci tak mi to hodí error žádost nebylo možné provést z důvodu chyby zařízení I/O ...nevěděl by někdo jak to zprovoznit? jestli se to teda dá?

Skusit aj ine USB porty a ine PC. Ak to ma odnimatelny kabel tak aj iny kabel. Ked nic nepomoze a ked to je blbo aj na inych USB portioch (hlavne tie vzadu co su rovno na doske), tak je to vadne. Keby to nebol WD tak by sa dal vybrat z toho disk a zapojit na sata, WD maju zvycajne priamo USB konektor v disku.